link Within

25 Mayıs 2015 Pazartesi

FOTOLARI KANAVİÇEYE UYARLAMA PROĞRAMI

Kanaviçe için gezinirken nette güzel bir arkadaş ve güzel bir blogla karşılaştım. Hemen sizlerle de paylaşayım istedim. Bu blogda da arkadaş güzel bir proğram paylaşmış. Ben de bir deneme yaptım yine. Çok başarılı buldum. Benim gibi gözü iyi görmeyen kanaviçe sevdalılarına iyi gelecek...:)  
    Bu blog Gül Tasarım Evi.    Proğram da hemen bu sayfada zaten. Denemenizi şiddetle öneririm.

10 Mayıs 2015 Pazar

KANAVİÇE - STITCH

Bugünlerde şiddetle canım kanaviçe bir şeyler yapmak istedi. İnternette şablon tararken Nalan'ın Hobileri'nde  çok güzel açıklamalar buldum. Eski blog arkadaşımı görünce güvenilir bir dost görmenin heyecanıyla onun yazısını mutlaka paylaşmak istedim. Çünkü yeni başlayanlar için de unuttuklarını anımsamak isteyenler için de harika bir yazı hazırlamış. Rehber niteliğindeki bu yazıyı mutlaka inceleyin derim.
Bunlar internetten gelişigüzel bulduğum resim ve şablonlar.  Ama Nalan'ın Kanaviçe Rehberini okumanızı şiddetle öneririm. 
Hobi Sepeti arkadaşım da istediğimiz fotoğraf ya da resimden kanaviçe şablonu çıkarabilmemiz için  çok güzel bir link vermiş. Proğramı indirmek de mümkün ama onunla uğraşamam diyenler için işte o arkadaşımın yazısı. Onu da inceleyin derim.